Rekrutacja on-line

Zmiana statusu Uczelni

ZMIANA STATUSU WSPIA NA AKADEMIĘ NAUK STOSOWANYCH

 

 

Szanowni Państwo,

 

Miło nam poinformować o pozytywnej decyzji Ministra Edukacji i Nauki

prof. dr. hab. Przemysława Czarnka o nadaniu Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu statusu Akademii Nauk Stosowanych.

 

Należy podkreślić, że Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu jest jedną z pierwszych uczelni w Polsce, które zostały awansowane do zaszczytnej rangi Akademii Nauk Stosowanych. Nowy status naszej Uczelni nie tylko stanowi o wysokim prestiżu wśród uczelni, ale również potwierdza wysoki poziom kadry dydaktycznej, a co za tym idzie jakości kształcenia.

 

Dzięki staraniom wszystkich osób tworzących wspólnotę akademicką udało nam się przejść pozytywnie przez procedurę weryfikacji kryteriów niezbędnych do uzyskania rangi Akademii Nauk Stosowanych. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój naszej Uczelni, bez których osiągnięcie tak wielkiego sukcesu nie byłoby możliwe.

 

Zmiana statusu Uczelni będzie wiązała się ze zmianą dotychczasowej nazwy Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na:

Akademię Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu

 

 

Cieszymy się, że Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu należy do wąskiego grona uczelni w Polsce, które mogą poszczycić się statusem Akademii Nauk Stosowanych. To powód do dumy, ale także mobilizacja do nieustannego sięgania po jeszcze wyższe cele!!!

 

 

153eb3345a894373ffd721eb939b4900chKscrrEXRrav9EV 0

0002 2

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji