Rekrutacja on-line

Wykład dr Krzysztofa Gawkowskiego na temat: „ Samorząd terytorialny w Polsce wobec wyzwań XXI wieku”

Dodał

W środę, 20 marca, o godz. 11 w Auli siedziby naszej Uczelni przy ul. Bułgarskiej 55 odbył się wykład dr Krzysztofa Gawkowskiego na temat:

 

„ Samorząd terytorialny w Polsce wobec wyzwań XXI wieku”

 

 

Dr Krzysztof Gawkowski ma 32 lata, jest pracownikiem naukowym, specjalizuje się w zagadnieniach samorządu terytorialnego oraz bezpieczeństwa publicznego.

 

Jednocześnie od wielu lat pracuje społecznie, zaczynając od działalności w samorządzie studenckim Uniwersytetu Warszawskiego, następnie od 2002 r. przez dwie kadencje jako Radny Miasta, a obecnie Radny Sejmiku Województwa Warszawskiego, gdzie zasiada w dwóch Komisjach: Infrastruktury oraz Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

 

Zaangażowany politycznie, obecni pełni funkcję Sekretarza  Generalnego  Sojuszu  Lewicy Demokratycznej w Polsce, a także wspiera działalność Stowarzyszenia Federacji Młodych Socjaldemokratów.

 

W swojej działalności publicznej koncentruje się na pracy z młodzieżą, pomocy społecznej oraz ochronie środowiska. Tworzył Młodzieżową Radę Miasta, organizował liczne konkursy i turnieje dla młodzież, powołał do życia Instytut Profilaktyki Społecznej, który zajmuje się walką z ubóstwem. W województwie warszawskim dzięki niemu realizowana jest akcja promującą transplantologię i każdego roku rozdawane jest mieszkańcom Mazowsza kilkadziesiąt tysięcy „kart życia”. W ostatnim czasie na terenie  wielu powiatów rozpoczął program  wspierający  profilaktykę  HIV. Współpracuję z Komisją Europejską w ramach europejskiej kampanii dotyczącej przeciwdziałania narkomanii. Jego wielką pasją jest sport.

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji