Rekrutacja on-line

Wizyta klas III LO w Gnieźnie

W dniu 25 października b.r. po raz kolejny w murach naszej Uczelni gościli uczniowie z III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego z Gniezna.  Na podkreślenie zasługuje fakt, że  jest to  jedyna  taka klasa w powiecie gnieźnieńskim To już kolejna wizyta uczniów z tej szkoły w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Klasa bezpieczeństwa publicznego to początek drogi dla przyszłych kadr różnych profesji – strażaków, funkcjonariuszy zakładów karnych, strażników miejskich, policjantów i urzędników państwowych różnych szczebli.  To również doskonała okazja żeby zapoznać się z ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I.

Gniezno 1 

Nasza Uczelnia oferuje kształcenie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne doskonale wpasowującym się w kontynuację nauki po ukończeniu liceum, a szczególnie klasy o tej specjalności. Jest to również możliwość kontynuowania nauki na kierunku administracja. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z bazą dydaktyczną WSPiA, jak również wysłuchać wykładu.  Wizyta w naszej szkole odbywała się w ramach „Treningu Kompetencji”, który jest organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu dla uczniów szkół w których istnieją klasy mundurowe.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji