Rekrutacja on-line

UWAGA STUDENCI!

!!! Uwaga studenci !!!

 

 

Informuję, że WSPiA w porozumieniu ze Szpitalem HCP jest w stanie zabezpieczyć możliwość szczepienia studentów przeciw COVID 19. Szczepienia zgodnie z decyzją Rządu nie są obowiązkowe, jednak część szpitali wymaga, aby studenci, którzy są kierowani do nich na zajęcia praktyczne lub praktyki byli zaszczepieni. Proszę rozważyć i podjąć decyzję o rejestracji i szczepieniu. W załączeniu zawarłem załącznik.

 

Starostów poszczególnych roczników proszę o zebranie danych, wykonanie zestawienia i przesłania na adres mailowy: wzp@wspia.pl oraz sebsylwer1@wp.pl do dnia 18.01.2021 r. do godz. 10.00.

 

Szczepienia pierwszych 150 zgłoszonych osób odbędą się w dniu 20.01.2021 r. w Szpitalu HCP w Poznaniu.

 

Dokładne terminy podam w dniu 19.01.2021 r. Pozostali zostaną zaszczepieni w późniejszych terminach. W dniu 28.12.2020 r. została zgłoszona pierwsza grupa 99 studentów do szpitala MSWiA w Poznaniu. Studenci Ci otrzymali skierowania na Indywidualne Konta Pacjenta (IKP) wystawione przez Ministerstwo Zdrowia.

 

Proszę zalogować się w systemie i sprawdzić czy otrzymaliście wszyscy te skierowania. Termin szczepienia tych studentów uzgodnię w dniu 19.01.2021 r. (we wtorek) ze Szpitalem MSWiA i przekażę informację w systemie Wirtualnego Dziekanatu.

 

 

Dziekan WZP

mgr Krzysztof Kostewicz 

 

                                                                     ZAŁĄCZNIK

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji