Uczelnia poszerzyła swoje grono partnerów

Uczelnia poszerzyła swoje grono partnerów. Dnia 24 października 2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, a Zespołem Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie, który reprezentowała Dyrektor mgr Maria Bychawska, Uczelnię reprezentowali prorektor dr inż. Andrzej Jerzy Bolewski oraz pani Aleksandra Marciniak z naszego Biura Karier.

Fotografia z podpisania Porozumienia ZST rem 1

Profilami kształcenia w ZST w Śremie między innymi są: w Liceum Ogólnokształcącym: klasa policyjna, klasa strażacko-ratownicza, klasa wizażu i stylizacji, klasa europejska komunikacja medialna i stosunki międzynarodowe, klasa sportowo-lekkoatletyczna z elementami marketingu, kryptografia i cyberbezpieczeństwo, w Technikum nr 2: klasa proobronna, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik organizacji reklamy-aranżacja wnętrz, technik elektryk odnawialne źródła energii i inne atrakcyjne zawody.

 

W ramach niniejszego porozumienia Uczelnia i Szkoła umożliwą m.in.: pracownikom uczestnictwo studiach podyplomowych i innych formach ustawicznego kształcenia a także uczniom Szkoły uczestnictwo w konferencjach i sesjach naukowych, zajęciach terenowych, wykładach otwartych i innych formach aktywności naukowej. Cieszymy się z tak dobrze zapowiadającej się współpracy.

 

            Zaprosiliśmy nauczycieli, pracowników administracyjnych, absolwentów i uczniów wszystkich profili kształcenia do wizyt w naszej Uczelni i korzystania z bogatej oferty kształcenia, a także infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Kwiejcach.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji