Rekrutacja on-line

Uczelnia poszerzyła swoje grono partnerów

Uczelnia poszerzyła swoje grono partnerów. Dnia 24 października 2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, a Zespołem Szkół Technicznych im. Hipolita Cegielskiego w Śremie, który reprezentowała Dyrektor mgr Maria Bychawska, Uczelnię reprezentowali prorektor dr inż. Andrzej Jerzy Bolewski oraz pani Aleksandra Marciniak z naszego Biura Karier.

Fotografia z podpisania Porozumienia ZST rem 1

Profilami kształcenia w ZST w Śremie między innymi są: w Liceum Ogólnokształcącym: klasa policyjna, klasa strażacko-ratownicza, klasa wizażu i stylizacji, klasa europejska komunikacja medialna i stosunki międzynarodowe, klasa sportowo-lekkoatletyczna z elementami marketingu, kryptografia i cyberbezpieczeństwo, w Technikum nr 2: klasa proobronna, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik organizacji reklamy-aranżacja wnętrz, technik elektryk odnawialne źródła energii i inne atrakcyjne zawody.

 

W ramach niniejszego porozumienia Uczelnia i Szkoła umożliwą m.in.: pracownikom uczestnictwo studiach podyplomowych i innych formach ustawicznego kształcenia a także uczniom Szkoły uczestnictwo w konferencjach i sesjach naukowych, zajęciach terenowych, wykładach otwartych i innych formach aktywności naukowej. Cieszymy się z tak dobrze zapowiadającej się współpracy.

 

            Zaprosiliśmy nauczycieli, pracowników administracyjnych, absolwentów i uczniów wszystkich profili kształcenia do wizyt w naszej Uczelni i korzystania z bogatej oferty kształcenia, a także infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Kwiejcach.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji