Rekrutacja on-line

TOAW partnerem WSPiA

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Tomyślu partnerem WSPiA.

 

 W dniu 24.01.2019 r. sformalizowaliśmy trwającą współpracę podpisując porozumienie z Wojskową Komenda Uzupełnień w Nowym Tomyślu, reprezentowaną przez Wojskowego Komendanta Uzupełnień ppłk. Przemysława BOJARCZUKA.

 

 Uczelnia oraz Komenda będą współdziałać na rzecz obronności państwa i wychowania Patriotycznego młodzieży, kultywowania chlubnych tradycji Wojska Polskiego, pogłębiania wiedzy studentów z zakresu obronności państwa i Sił Zbrojnych RP. W ramach niniejszego porozumienia Uczelnia i Komenda umożliwią m.in.: żołnierzom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom korzystanie z oferty kształcenia Uczelni, uczestnictwo w studiach podyplomowych i innych formach ustawicznego kształcenia, a także uczestnictwo w konferencjach i sesjach naukowych, wykładach otwartych i innych formach aktywności naukowej.

 

 Nasi studenci będą mogli między innymi: odbywać praktyki zawodowe, brać udział w wybranych zgodnionych zajęciach terenowych, zapoznać się z systemem funkcjonowania Terenowych Organów Administracji Wojskowej, a także współdziałania z administracją samorządową oraz organizacjami pozarządowymi, zostaną zapoznani z zasadami służby przygotowawczej oraz służby w Wojskach Obrony Terytorialnej.

 

 Uczelnia będzie korzystać z opinii i sugestii interesariusza zewnętrznego, dostosowując treści kształcenia interesujące obie strony do aktualnego i przyszłego rynku pracy naszych absolwentów. Studenci będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami naszego nowego partnera.

 

wkunowytomysl.wp.mil.pl

 

podpisanie porozumienia WKU Nowy Tomyl 1

WKU 2

WKU 3

WKU 4

WKU 5

 

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji