Rekrutacja on-line

Zrób następny krok - studia podyplomowe w Centrum Medycyny Estetycznej WSPiA!

Rekrutacja w CME już trawa.

 

W ubiegłym roku akademickim szkoła wzbogaciła się o nową, w pełni wyposażoną salę zabiegową do prowadzenia zajęć wyłącznie z zakresu medycyny estetycznej.

Sala posiada 6 stanowisk i jest jedną z trzech sal zabiegowych, którymi dysponuje szkoła.

Mimo trwającej pandemii, dzięki wyposażeniu szkoły w fantomy zabiegowe oraz podziałowi na bardzo małe grupy (2-3 osobowe) udało się kontynuować szkolenia praktyczne naszych słuchaczy, chyba jako jedyni ze szkól medycznych w Polsce.

  • Nasi absolwenci oprócz dostępu do wykładów i warsztatów prowadzonych online przez wykładowców szkoły zyskali dostęp do międzynarodowych szkoleń prowadzonych przez zagraniczne towarzystwa i instytuty w zakresie medycyny estetycznej.
  • Nasi słuchacze nie muszą kupować podręczników!
  • Na pierwszym roku otrzymuję dostęp do książek i atlasów z medycyny estetycznej w postaci e-lerningu.
  • Nasza szkoła jako jedyna w Polsce oferuje swoim absolwentom gotowy pakiet dokumentacji medycznej do każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej (obejmujący: informacje przed zabiegiem, formularze zgód i zalecenia po zabiegowe) do wykorzystania w przyszłej praktyce lekarza medycyny estetycznej.
  • Kadra szkoły utrzymuje stały kontakt z absolwentami szkoły wspierając rozwój ich praktyk dodatkowymi szkoleniami, inicjując kontakty z kooperującymi firmami i inwestorami finansowymi. Stała praca nad udoskonalaniem form kontaktu pacjent-lekarz owocuje, opracowywaniem coraz lepszych standardów w prowadzeniu gabinetów oraz form komunikacji między personalnej.
  • Pracujemy nad tym, by każdy nasz absolwent był maksymalnie przygotowany praktycznie i teoretycznie do podjęcia pracy w swojej prywatnej praktyce.
  • Doradzamy w kwestii jej wyposażenia, zabezpieczenia prawnego i wymagań dotyczących niezbędnych dokumentów ułatwiających wykonywanie zabiegów medycznych.

Stale rosnąca liczba klinik i podmiotów medycznych współpracujących ze szkołą, które wysoko oceniają fachowość przygotowywanych przez nasz zespół kadr, pozwala na oferowanie naszym  absolwentom atrakcyjnych miejsc pracy w zakresie medycyny estetycznej.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji