Rekrutacja on-line

PRACA w WSPiA

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu poszukuje na stanowisko

Specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • kontrola sald należności i zobowiązań
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • umiejętność rozliczania dotacji budżetowych

Poszukiwane kompetencje:

  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym
  • aktualna wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • wykształcenie wyższe związane z obszarem księgowości, finansów lub odpowiednie kursy w tym zakresie
  • swobodne posługiwanie się MS Office (Excel, Word)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się Uczelni Niepublicznej
  •  niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: praca@wspia.pl

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu