Porozumienie z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Poznaniu

Uczelnia poszerzyła grono partnerów o przedstawicieli Służby Więziennej. Dnia 23 listopada 2018 r., zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, a Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Poznaniu, który reprezentował Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej Pan płk Marceli SAUERMANN

W ramach niniejszego porozumienia Uczelnia i Inspektorat umożliwią m.in.: funkcjonariuszom i pracownikom cuwilnym korzystanie z oferty kształcenia Uczelni, uczestnictwo w studiach podyplomowych i innych formach ustawicznego kształcenia, a także uczestnictwo w konferencjach i sesjach naukowych, wykładach otwartych i innych formach aktywności naukowej.

Nasi studenci będą mogli zapoznać się z warunkami i kryteriami naboru do służby więziennej, brać udział w podróżach studyjnych do podległych zakładów karnych, uczestniczyć w organizowanych przy wsparciu OISW i jednostek podległych zajęciach praktycznych, odbywać praktyki zawodowe w strukturach podległych OISW, zapoznać się z systemem administrowania podległymi strukturami służby więziennej.

Uczelnia będzie korzystać z sugestii interesariusza zewnętrznego, dostosowując treści kształcenia interesujące obie strony, do wymagań aktualnego i przyszłego rynku pracy naszych absolwentów zainteresowanych karierą w szeregach służby więziennej.

Cieszymy się z tak dobrze zapowiadającej się współpracy.

https://www.sw.gov.pl/okreg/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-poznaniu 

  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji