KPSP w NT - porozumienie

Uczelnia poszerzyła grono partnerów o kolejnego przedstawiciela Państwowej Straży Pożarnej. Dnia 27 listopada 2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, a Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu, którą reprezentował Powiatowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. mgr Marek KOŁDYK.

Podpisanie porozumienia 1 1

W ramach niniejszego porozumienia Uczelnia i Komenda umożliwią m.in.: funkcjonariuszom, pracownikom i ich rodzinom korzystanie z oferty kształcenia Uczelni, uczestnictwo w studiach podyplomowych i innych formach ustawicznego kształcenia, a także uczestnictwo w konferencjach i sesjach naukowych, wykładach otwartych i innych formach aktywności naukowej.

Nasi studenci będą mogli odbywać praktyki zawodowe, zapoznać się z systemem administrowania placówką Państwowej Straży Pożarnej na szczeblu powiatu, współdziałania z Ochotniczą Strażą Pożarną, brać udział w zajęciach terenowych, a Uczelnia będzie korzystać z sugestii interesariusza zewnętrznego, dostosowując treści kształcenia interesujące obie strony do aktualnego i przyszłego rynku pracy naszych absolwentów.

Mieliśmy okazję zapoznać się z zadaniami i  rolą jaką spełnia Komenda Powiatowa PSP w Nowym Tomyślu w obszarze jej odpowiedzialności.

http://www.nowytomysl.psp.wlkp.pl/

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji