Rekrutacja on-line

Odszedł nasz przyjaciel - zmarł dr Stanisław Wylegalski

Szanowni Państwo, 

 

ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 25.12.2020 niespodziewanie odszedł z naszej społeczności nasz przyjaciel i ceniony wykładowca, dr Stanisław Wylegalski. Zawodowo związany z WSPiA w latach 2007-2012.

 

image002SW

 

 

Przez całe swoje życie był zaangażowany w liczne badania, projekty, prace naukowe - tworząc wiele cenionych publikacji z zakresu biochemii.  Wyedukował ogromne grono studentów, cechując się bardzo szeroką wiedzą z zakresu biochemii, życzliwością i chęcią przekazywania wiedzy. Nawet po przejściu na emeryturę utrzymywał liczne kontakty ze studentami - pomagają w badaniach, służąc radą i wspierając w pozyskiwaniu wiedzy. 

 

 

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 31.12.2020 roku o godzinie 11:00 na Cmentarzu Junikowskim w Poznaniu (bezpośrednio przy grobie ; pole:33, kwatera:1 rząd:3 miejsce:40).   

 

 

Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim dr Stanisława składają pracownicy oraz społeczność WSPiA w Poznaniu.

 

 

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji