KPP w NT - partnerem WSPiA

Komenda Powiatową Policji w Nowym Tomyślu partnerem WSPiA. 27 listopada 2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy między Wyższą Szkołą Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, a Komendą Powiatową Policji Nowym Tomyślu, którą reprezentował Komendant Powiatowy Policji insp. Jarosław ŻUREK.

Podpisanie porozumienia z KP Policji w Nowym Tomylu 1

W ramach niniejszego porozumienia Uczelnia i Komenda umożliwią m.in.: funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym korzystanie z oferty kształcenia Uczelni, uczestnictwo w studiach podyplomowych i innych formach ustawicznego kształcenia, a także uczestnictwo w konferencjach i sesjach naukowych, wykładach otwartych i innych formach aktywności naukowej, uczestniczenie w projektach realizowanych przez Komendę, mających na celu poprawę bezpieczeństwa.

Nasi studenci będą mogli zapoznać z warunkami i kryteriami naboru do służby w Policji, rolą Policji w sytuacjach kryzysowych na szczeblu miejskim i powiatowym, odbywać praktyki zawodowe, uczestniczyć w wybranych uzgodnionych zajęciach praktycznych, zapoznać się z systemem administrowania Komendą i podległymi strukturami.

Uczelnia będzie korzystać z opinii interesariusza zewnętrznego, odnośnie programowych treści kształcenia związanych z problematyką bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli Policji w sytuacjach kryzysowych na szczeblu miejskim i powiatowym, a także wymagań aktualnego i przyszłego rynku pracy dla naszych absolwentów zainteresowanych karierą służby i pracy w Policji.

Jest nam miło, że sformalizowaliśmy i tak od dłuższego już czasu trwającą i dobrze rozwijającą się współpracę.

http://www.nowy-tomysl.policja.gov.pl/

  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji