Rekrutacja on-line

Już od marca możliwość doktoryzowania

Z wielką satysfakcją informujemy, iż w dniu 16 grudnia 2015 r. Pan Janusz Musiał nabył prawa założycielskie do Wyższej Szkoły Nauk Społecznych PEDAGOGIUM, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115.

Przejęcie na prawach założycielskich Wyższej Szkoły Nauk Społecznych PEDAGOGIUM w Warszawie otwiera przed Naszymi Studentami, Pracownikami i Absolwentami możliwość rozpoczęcia kształcenia w Naukowo-Badawczej Akademii Pedagogium.

Instytut Nauk Społecznych PEDAGOGIUM Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie posiada uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika na podstawie decyzji Centralnej Komisji do Spraw Stopni i Tytułów z dnia 26 marca 2012 roku oraz z dnia 24 czerwca 2013 roku.

I. edycja Naukowo-Badawczej Akademii Pedagogium przygotowującej do uzyskania stopnia doktora rusza już 1 marca 2016 r. Słuchacz Naukowo-Badawczej Akademii Pedagogium będzie mógł otworzyć przewód doktorski w trakcie trwania studium, w zależności od postępów w przygotowaniu rozprawy doktorskiej.

Wszystkich Studentów ostatnich lat studiów, Absolwentów i Pracowników WSPiA im. Mieszka I w Poznaniu zainteresowanych Podyplomowym Studium Doktoranckim zapraszamy do Działu Rekrutacji (pok. 18, ul. Bułgarska 55). Warunkiem wstępnym zapisania się do Naukowo-Badawczej Akademii Pedagogium jest przedstawienie suplementu ze średnią ocen oraz ocena z pracy magisterskiej.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, już teraz zapraszamy do rezerwowania miejsc.

To wielki sukces Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, dowód na zaangażowanie w nieustanne doskonalenie jakości kształcenia, w przyszłości zwieńczone - czego Wszystkim Studentom, Pracownikom i Absolwentom WSPiA życzymy - uzyskaniem stopnia doktora.

Oby Nowy 2016 Rok roztaczał przed Naszą Uczelnią nowe perspektywy i by większość Naszych planów została zrealizowana - w służbie Studentowi i dla dobra Studenta.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji