Rekrutacja on-line

Delegacja WSPiA w powiecie wągrowieckim

W dniu 4 kwietnia 2017 roku delegacja Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu odwiedziła szkoły ponadgimnazjalne w powiecie wągrowieckim. Uczelnię reprezentowali: Pani Pełnomocnik Rektora mgr Barbara Gumińska, Dyrektor Wydawnictwa dr Gerard Kucharski, nie zabrakło również przedstawicieli samorządu studenckiego, który  reprezentowali  Filip Darmowski (student Pedagogiki) oraz Viktoryia Maryniak (studentka Pielęgniarstwa z Ukrainy), która znakomicie mówi w języku polskim.

Młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalny w Gołańczy i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  w Wągrowcu miała okazje zapoznać się z bogatą ofertą dydaktyczną naszej Uczelni, a od studentów usłyszeć, dlaczego warto u nas studiować.

Szczególną uwagę zwrócono na nowo otwarty Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu, gdzie młodzież z Wągrowca i okolic będzie mogła już w nowym roku akademickim 2017/2018 rozpocząć  studia na kierunku Administracja I stopnia.

Wysokie oczekiwania młodych ludzi, którzy poszukują adekwatnej do zaistniałych warunków oferty edukacyjnej sprawiają, że oferta edukacyjna  Wyższe Szkoła Pedagogiki i Administracji  sukcesywnie jest rozszerza  tak, aby zainteresować kształceniem absolwentów szkół średnich oraz lokalną społeczność.

Mamy nadzieję, że  udało nam się przekonać tegorocznych maturzystów, że studiowanie na WSPiA  to bardzo  dobry wybór, że to start po zawodowy sukces.

  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji