Rekrutacja on-line

COVID - komunikat

KOMUNIKAT

W związku z wprowadzeniem przez Prezesa Rady Ministrów nowych zasad bezpieczeństwa dla powiatów informujemy, że począwszy od dnia 17.10.2020 r. (sobota) zajęcia dydaktyczne z wyjątkiem zajęć praktycznych na Wydziale Zdrowia Publicznego WSPiA wskazanych przez Dziekana Wydziału odbywać się będą w trybie zdalnym.
Wprowadzenie niniejszego trybu w WSPiA wynika z faktu zakwalifikowania powiatu poznańskiego i miasta Poznań do strefy czerwonej.
Tryb zdalny oznacza zajęcia bez bezpośredniego kontaktu z nauczycielem akademickim na terenie Uczelni. Zajęcia w trybie zdalnym przeprowadzane będą przy pomocy platformy e-learningowej OLAT oraz innych narzędzi, pozwalających na kontakt nauczyciela akademickiego ze Studentami w czasie rzeczywistym (np. ZOOM, WhatsApp, Skype, itd.) - w zależności od wyboru wykładowcy.
Wszystkie komórki organizacyjne Uczelni obsługujące sprawy studenckie, tj. Rektorat, Dziekanat, Dziekani i Prodziekani Wydziałów pracują w trybie stacjonarnym.
O dalszych zmianach będziemy informować Państwa za pośrednictwem strony internetowej: www.wspia.pl oraz kanałami mediów społecznościowych. Prosimy o śledzenie komunikatów.
Zajęcia w filiach Uczelni WSPiA w Nowym Tomyślu i Wągrowcu zakwalifikowane do strefy żółtej będą odbywały się w trybie hybrydowym (zajęcia realizowane według planu zajęć w bezpośrednim kontakcie z wykładowcą i przez platformę e-learningową OLAT).
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu
Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji