Rekrutacja

Studentki Pielęgniarstwa WSPiA na konferencji w UM

Dzień 22 listopada jest Wielkopolskim Dniem Walki z Odleżynami i Ranami Przewlekłymi. Z tej okazji miałyśmy zaszczyt reprezentować Uczelnię na konferencji o tej tematyce. Organizatorem konferencji był Ośrodek Leczenia Niewydolności Przewodu Pokarmowego - Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Konferencja składała się z dwóch części. Pierwszą była cześć wykładowa, podczas której wystąpienie miała Pani dr Jolanta Sielska - Dziekan Wydziału Zdrowia Publicznego WSPiA na temat naszej Uczelni. Prelegenci przedstawili 11 wykładów, które pozwalały spojrzeć słuchaczom holistycznie na powszechny problem ran i odleżyn.
Kolejną była część warsztatowa podczas, której brałyśmy czynny udział w zajęciach. Pracowaliśmy w małych grupach. Warsztaty były prowadzone przez firmy BBraun, Convatec, Nutricia, Molnlycke produkujące innowacyjny sprzęt medyczny nowej generacji poprawiający komfort zarówno pacjentów jak i jakość i wydajność pracy personelu medycznego.
Dziękujemy organizatorom oraz Naszej Uczelni za możliwość udziału w konferencji.
 
Studentki Pielęgniarstwa
Marta Kujawa
Małgorzata Zroślak
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji