Rekrutacja

MEDAL W MISTRZOSTWACH POLSKI NASZEJ STUDENTKI

17 lutego 2018 r. odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce w Toruniu, W trójskoku brała udział studentka WSPiA (II rok, Wychowanie Fizyczne) Adrianna Szóstak, która poddała się trudnemu wyzwaniu, ponieważ, będąc jeszcze młodzieżowcem,  wystartowała przeciwko  seniorkom.  Wola walki i zwycięstwa doprowadziła ją do srebrnego medalu mistrzostw pokonując o wiele starsze i bardziej doświadczone rywalki. Pani Adrianna osiągnęła na tych zawodach dodatkowy sukces, pobiła swój halowy rekord życiowy w trójskoku aż o 29 cm wynikiem 13,02 m.

 

W rozmowie z naszą mistrzynią zasugerowałem zasłużony wypoczynek, jednak dowiedziałem się, że Pani Adrianna po mistrzostwach wchodzi od razu w okres przygotowawczy do sezonu letniego, który rozpocznie się na przełomie maja i czerwca tego roku. Przed nią takie zawody jak Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Seniorów, i bardzo ważny Międzynarodowy Mecz w Lekkiej Atletyce, ponieważ jadą tam 2 najlepsze osoby z kraju w kategorii młodzieżowiec w każdej konkurencji lekkoatletycznej.

 

Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki!

 

Ze sportowym pozdrowieniem

J. Furmaga

  • Powiększ
  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji