Rekrutacja

Komunikat w sprawie profilaktyki poekspozycyjnej

Komunikat w sprawie profilaktyki i leczenia poekspozycyjnego dotyczącego zakłuć, skaleczeń, przerwania tkanki łącznej i innych z narażeniem na materiał biologiczny potencjalnie zakaźny.

 

W dniu 29.01.2018 r. została podpisana umowa z Wielospecjalistycznym Szpitalem Miejskim im. J. Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ, na świadczenie usług medycznych w zakresie profilaktyki i leczenia poekspozycyjnego dotyczącego zakłuć, skaleczeń, przerwanie tkanki łącznej z narażeniem na materiał biologiczny zakaźny. Umowa obowiązuje od dnia 29.01.2018 r. i obejmuje pracowników, studentów Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu w związku z narażeniem na materiał biologiczny zakaźny w trakcie nauki.

 

Osoby eksponowane mogą zgłaszać się po uprzedniej telefonicznej informacji o ekspozycji (nr tel. poniżej) w Punkcie Przyjęć Oddziału Zakaźnego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu, gdzie zostanie udzielona im odpowiednia pomoc. Możliwość uzyskania porady lekarskiej istnieje przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zgłoszenia ekspozycji: - w godzinach 7.00 - 19.00 pod nr telefonu 61 8739-295 - w godzinach 19.00 – 7.00 pod nr telefonu 61 8739-371 lub 61 8739-375

 

Podstawą wykonania świadczeń jest poprawnie wypełnione skierowanie na profilaktykę poekspozycyjną wystawione przez kierownika jednostki, lekarza medycyny pracy UMP lub osobę sprawującą nadzór nad pracą/zajęciami dydaktycznymi oraz oświadczenie (pracownika, studenta, doktoranta). W najbliższym możliwym terminie, należy poinformować o zdarzeniu Inspektora BHP WSPiA i dostarczyć kartę po ekspozycji zawodowej na mat. potencjalnie zakaźny.

nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji