Rekrutacja

NAUCZYCIEL NA MEDAL 2017

W piątek 8 grudnia 2017 r. miał miejsce w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu wielki finał akcji Nauczyciel na Medal. Zdobywcy tego zaszczytnego tytułu i Laureaci plebiscytu odebrali z rąk wojewody Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna pamiątkowe medale i nagrody podczas uroczystego Wielkopolskiego Kongresu Edukacyjnego. Do konkursu zostało zgłoszonych 1500 nauczycieli, na których oddano ponad 120 tysięcy głosów. Wyłoniono w konkursie 270 laureatów na szczeblu powiatowym - w trzech kategoriach oraz 90 wojewódzkich finalistów i 9 laureatów. Konkurs był także szansą poznania i zaprezentowania na łamach „Głosu Wielkopolskiego i 14 lokalnych tygodników wspaniałych pedagogów, którzy z pasją i oddaniem wykonują swój zawód.

 

Zwycięzcy plebiscytu Nauczyciel na Medal otrzymali statuetki i dyplomy uznania, vouchery na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, a także zaproszenie na weekend w Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe. Po uroczystej gali konkursu rozpoczął się Wielkopolski Kongres Edukacyjny, podczas którego prezentowano między innymi sposoby wykorzystaniu multimedialnych technik i mediów społecznościowych w edukacji, jak organizować „żywe” lekcji historii a także o tym, co należy robić by unowocześniać i uatrakcyjniać zdobywanie wiedzy i umiejętności.

 

Szczególnie wyróżnienie dla Pani Pani Mirosławy Wojciechowskiej, która jest nauczycielem naszej Pierwszej Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu,  która zajęła I miejsce w powiecie nowotomyskim i odebrała nagrodę z rąk Pana wojewody Zbigniewa Hoffmana.

 

W części konferencyjnej nasza Uczelnia w jednym z referatów, zaprezentowała uczestnikom Wielkopolskiego Kongresu Edukacyjnego możliwości dalszego kształcenia na pedagogicznych kierunkach studiów podyplomowych, które prowadzone są na naszej Uczelni. Ponadto w holu auli sesyjnej znajdował się punkt informacyjny, gdzie wszyscy uczestnicy gali i kongresu mogli zapoznać się z pełną ofertą edukacyjną WSPiA im. Mieszka I w Poznaniu.

 

więcej informacji, zdjęć i filmy na stronie Głosu Wielkopolskiego znajdziesz tutaj

  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
  • Powiększ
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni

Strona może wykorzystywać informacje zapisywane za pomocą plików cookies. Więcej informacji