Rekrutacja

Wychowawca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania

    Pracodawca: , Szamocin
    Numer oferty: 246-2018
    Wymagania:

    Wielkopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu

    ogłasza

    nabór kandydatów

    na wolne stanowisko

    w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Szamocinie

    Stanowisko i miejsce w strukturze organizacyjnej: Wychowawca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Szamocinie

    Wymiar etatu: pełny etat

    Miejsce wykonywania pracy: Szamocin, ul. Szkolna 11

    Wymagania niezbędne:

    - wykształcenie wyższe pedagogiczne,

    - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

    - umiejętność pracy z młodzieżą,

    - znajomość podstaw prawa oświatowego i innych dokumentów z nim związanych,

    - bardzo dobra organizacja pracy,

    - kreatywność,

    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

    Zakres obowiązków, m.in.:

    - organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej (programów wychowawczych, grup wsparcia, zajęć zespołowych i indywidualnych) oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego (imprez, zajęć klubowych i warsztatowych, kół zainteresowań),

    - realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczących organizacji grupy wychowawczej, troski o właściwy stosunek uczestnika do nauki i pracy, troski o wychowanie moralno-społeczne uczestników, współpracy z rodzicami, dbania o higienę zdrowotną uczestników, opieki i pomocy materialnej dla uczestników, pomocy w samorealizacji, wdrażania do poszanowania tradycji i wartości edukacyjnych.

    Wymagane dokumenty:

    - CV,

    - list motywacyjny,

    - oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za przestępstwa umyślne,

    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

    - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,

    - kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu).

    Prosimy o przesyłanie ofert na adres:

    Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

    61-485 Poznań, ul 28 Czerwca 1956 roku nr 211,

    osobiście w Sekretariacie Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP

    lub na adres: ofertypoznan@ohp.pl

    z podaniem w ofercie nr 6/18

    Aplikacje należy składać do dnia 31.01.2018

    Dodatkowe informacje:

    Do składania ofert zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

    Aplikacje otrzymane po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane.

    Kontaktować będziemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel 61 831 24 79

    Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP w Poznaniu zastrzega sobie prawo odwołania konkursu bez podania przyczyn.

    Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie WWK OHP w Poznaniu.

    Adam Pękarski

    p.o. Wojewódzki Komendant WWK OHP

    E-mail kontaktowy: ofertypoznan@ohp.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 61 831 24 79