Rekrutacja

Wychowawca kolonijny

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 300-2018
    Wymagania:

    Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zatrudni wychowawców z pasją!

    Praca na letnich obozach 2018 z dziećmi i młodzieżą. Szeroki wybór tematyki: obozy sportowe, przygodowe, militarne, naukowe, rekreacyjne, artystyczne.

    Wymagania:

    - wykształcenie średnie

    - aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego

    - doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą

    - odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

    Obowiązki:

    - opieka nad uczestnikami

    - animacja zajęć

    - realizacja programu

    Oferujemy:

    - umowę zlecenie

    - wynagrodzenie

    - zakwaterowanie i wyżywienie

    - ubezpieczenie NNW

    - dojazd na obóz z uczestnikami

    - zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki

    - praca w ciekawym zespole kadry

    - szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas (maj 2018)

    Rozpoczęcie sezonu 25.06.2018

    Pełna oferta obozów, terminy i program na www.kompas.pl

    Uwaga! Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV na adres praca@kompas.pl