Rekrutacja

Team Support Specialist

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 336-2018
    Wymagania:

    Transparent Data to zwinna i szybka firma technologiczna. Dzięki nowoczesnemu myśleniu i szybkim procesom, postrzegani jesteśmy jako ekspert w dziedzinie projektowania i wdrażania efektywnych narzędzi wspierających analizę informacji.

    Lubisz pracować z ludźmi i potrafisz ogarnąć wiele rzeczy na raz? Jesteś urodzonym organizatorem? Zarażasz innych uśmiechem?

    Poznań

    Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    - wsparcie zespołu People & Operations w codziennych działaniach

    - odpowiedzialność za zakupy biurowe, pocztę przychodzącą i wychodzącą

    - organizowanie imprez integracyjnych oraz innych wydarzeń firmowych

    - wsparcie w procesach rekrutacyjnych (m.in. publikowanie ogłoszeń) i kadrowych (m.in. lista obecności, urlopy, terminarz badań okresowych)

    - organizacja podróży służbowych i rozliczanie delegacji

    - prowadzenie ewidencji umów oraz sprzętu

    Czego oczekujemy:

    - doświadczenie w pracach administracyjnych

    - łatwości w nawiązywaniu kontaktów

    - dobrej znajomości Excela

    - pozytywnego nastawienia do pracy

    - umiejętności organizacji pracy własnej i nadawania priorytetów

    - znajomości języka angielskiego (min. B1)

    - mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych

    W zamian oferujemy:

    - wynagrodzenie na poziomie 2000-2400 netto na umowę o pracę (możliwe inne formy współpracy)

    - pracę w pełnym wymiarze godzin lub na 3/4 etatu

    - fajny zespół, startupową kulturę pracy

    - odpowiednie narzędzia i elastyczne godziny pracy ( core hours 10-15)

    - biuro w samym centrum Poznania

    - prywatną opiekę medyczną, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

    - dobrą atmosferę pracy, pełnych zaangażowania i pasji współpracowników (również przerwy na grę w piłkarzyki oraz darta)

    Aplikuj poprzez formularz na stronie: https://transparentdata.pl/kariera/