Rekrutacja

Talent Acquisition Specialist with German

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 291-2018
    Wymagania:

    Zakres obowiązków na stanowisku Talent Acquisition with German:

    - samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych w zakresie pozyskiwania kandydatów

    - przygotowywanie i rozwój strategii rekrutacyjnych dla poszczególnych stanowisk

    - zarządzanie relacjami z klientem, bezpośredni kontakt z menadżerami lub rekruterami

    - określenie potrzeb rekrutacyjnych w bliskiej współpracy z rekruterami lub menadżerami

    - wykorzystanie innowacyjnych metod i narzędzi do pozyskiwania kandydatów

    - przeprowadzanie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych z uwzględnieniem określonych kryteriów

    - praca na wewnętrznych systemach rekrutacyjnych

    - dobór odpowiednich narzędzi sourcingowych

    Oferujemy:

    - możliwość rozwoju kariery w renomowanej, nowoczesnej organizacji

    - szansę pracy zdalnej oraz wyjazdów na kontrakty międzynarodowe

    - współpracę z globalnymi liderami z różnych sektorów

    - szeroką gamę szkoleń, możliwość wykorzystania nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych

    - dodatkowy dzień wolnego, kursy językowe i inne ciekawe benefity

    - możliwość zaangażowania się we współpracę z zespołem Employer Branding lub udziału w dodatkowych inicjatywach pracowniczych, np. prowadzeniu szkoleń, wolontariat.

    Wymagania:

    - doświadczenie w angażowaniu pasywnych kandydatów w proces rekrutacyjny przy zastosowaniu metody direct search

    - płynna komunikacja w języku angielskim oraz niemieckim

    - znajomość lub chęć rozwoju w obszarach strategii rekrutacji i selekcji, kanałów dotarcia do kandydatów, obszaru zarządzania zasobami ludzkimi

    - zdolność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnej

    - proaktywność oraz pozytywne nastawienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: diana.doloszycka@alexmann.com