Rekrutacja

Stewardessa/ Steward

    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 224-2017
    Wymagania:

    Enter Air

    Zakres obowiązków:

    - reprezentowanie firmy

    - zapewnianie bezpieczeństwa pasażerom

    - realizacja sprzedaży na pokładzie samolotu

    Wymagania:

    - wykształcenie min. średnie maturalne

    - dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole

    - znajomość drugiego języka obcego będzie atutem

    - bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania

    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    - umowę zlecenie na okres wakacji

    - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

    - pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym pasją lotnictwa

    Aplikacje: osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zdjęcia całej sylwetki na adres: student_praca@enterair.pl

    Terminy obowiązkowych szkoleń:

    13.04-15.04.2018

    20.04-22.04.2018

    27.04-05.05.2018

    7.05.2018

    E-mail kontaktowy: a.pilitowska@enterair.pl
    Osoba kontaktowa: Aleksandra Pilitowska