Rekrutacja

Stażysta/ka w Dziale Sprzedaży

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 296-2018
    Wymagania:

    B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Jako globalny lider w automatyce przemysłowej, B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym, oferując klientom z praktycznie każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki maszyn i automatyki zakładowej, sterowania napędami, interfejsów HMI oraz zintegrowanej technologii bezpieczeństwa. Duch innowacyjności, który prowadzi B&R na szczyt przemysłowej automatyzacji jest wzmacniany zamiłowaniem do upraszczania procesów i wyprzedzania oczekiwań klientów. Wiecej informacji na stronie www.br-automation.com

    Nr Ref.: AS-DS Poznań

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagania:

    - wykształcenie min. średnie

    - dobra znajomość j. angielskiego

    Zadania:

    - praca z firmowym systemem CRM

    - generowanie raportów

    - wsparcie działu sprzedaży i działu marketingu w bieżących zadaniach

    Nasza oferta:

    - zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa zlecenie

    - komfortowe warunki pracy

    - przyjazna atmosfera pracy w eksperckim zespole

    - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

    Prześlij swoje CV już dziś!

    jobs.pl@br-automation.com

    z dopiskiem w temacie Rekrutacja Nr Ref.: AS-DS. Poznań do 31.03.2018