Rekrutacja

Sprzedawca

  • Praca
    Sprzedawca
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 352-2018
    Wymagania:

    Dołącz do nas i sięgnij po nowe możliwości!

    ALDI to firma z ponad stuletnią tradycją. Zostań jej częścią. Aplikuj na stanowisko:

    Sprzedawca

    Miejsca pracy:

    Poznań: ul. Bobrzańska 11, ul. Półwiejska 2, ul. Wilczak 19, ul. Umultowska 67,ul. Jugosłowiańska 33, ul. Obornicka 242

    Oczekiwania:

    - doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem

    - przyjazne usposobienie oraz postawa zorientowana na klienta

    - zdolność szybkiego uczenia się

    - szybkość działania oraz staranność

    - elastyczne podejście do godzin pracy

    - umiejętność pracy w zespole

    Nasza oferta:

    - zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami

    - pakiet socjalny (bony dla pracowników, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)

    - adekwatne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków

    - długofalowa perspektywa rozwoju i awansu zawodowego

    - stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych

    - przyjazna atmosfera pracy

    Twoje zadania:

    - obsługa klienta

    - praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie)

    - obsługa kasy fiskalnej

    Aplikację należy przesłać w formacie pdf, koniecznie z dopiskiem "Sprzedawca Poznań" w tytule e-maila, na adres rekrutacja.chorzow@aldi.pl.

    Dokumenty aplikacyjne można również dostarczyć do ww. sklepów w zamkniętej kopercie z dopiskiem "do rąk Kierownika Rejonu"