Rekrutacja

Specjalista ds. Rekrutacji Pracowników z Ukrainy

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 387-2018
    Wymagania:

    Firma Lisner SP. z o.o. poszukuje aktualnie osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

    Twój profil:

    Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej i poszukujesz doświadczenia w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz rekrutacji? Jeśli tak, możesz wpłynąć na swoją przyszłość i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym przedsiębiorstwie - otwieramy przed Tobą nowe możliwości !

    Twoje obowiązki:

    Zakres obowiązków wybranej osoby obejmować będzie m.in. redagowanie ogłoszeń o pracę w języku polskim i ukraińskim , publikowanie ogłoszeń o pracę w języku polskim i ukraińskim, publikowanie ogłoszeń o pracę, wsparcie przy selekcji aplikacji oraz telefoniczny kontakt z kandydatami, jak również uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych, koordynacja zatrudnień oraz bieżące tłumaczenia polsko-ukraińskie.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • biegłej znajomości języka polskiego oraz swobodnej komunikacji w języku polskim,
    • zdolności interpersonalnych oraz umiejętności nawiązywania kontaktu,
    • dobrej organizacji czasu pracy oraz zaangażowania,
    • mile widziana Karta Polaka lub status studenta studiów stacjonarnych polskiej uczelni lub status absolwenta studiów stacjonarnych polskiej uczelni

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w niepełnym wymiarze godzin,
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w obszarze HR
    • pracę w młodym i energicznym zespole

    Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

    W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@lisner.com.pl

    podając w tytule nazwę stanowiska i dołącz do naszego zespołu!

    Pamiętaj o odpowiedniej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

    wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję jak niżej:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lisner Polska  Sp. z o.o  z siedzibą w Poznaniu (60-479)
    przy ulicy Strzeszyńskiej 38/42, zwana dalej Administratorem.

     2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    3.  Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie Lisner Polska Sp. z o.o. o oraz Lisner  Sp. z o.o.

    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    5.  Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia  lub  ograniczenia  przetwarzania  jak  również  wniesienia  skargi  do  organu  nadzorczego  którym od 25 maja 2018 roku będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz prawo do przenoszenia danych.

    6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych może skutkować niemożnością lub odmową zawarcia umowy z Administratorem.

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@lisner.com.pl