Rekrutacja

Specjalista ds. Obsługi Zleceń

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 193-2017
    Wymagania:

    Specjalista ds. obsługi zleceń

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    - Poszukujemy obecnie kandydatów do departamentu Międzynarodowej Agencji Trasferowej na stanowisko SPecjalista ds. obsługi/zleceń

    - Obsługa zleceń/transakcji

    - bieżąca współpraca z zagranicznym działem obsługi lkienta

    - udział w dodatkowych zadaniach/inicjatywach (np. projekty)

    Idealny kandydat:

    - znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym ( komunikacja mailowa, dokumentacja, procedury), oraz niemieckiego/hiszpańśkiego/włoskiego/holenderskiego na poizomie komunikatywnym (zlecenia klientów oraz inna dokumentacja)

    - znajomość pakietu MS Office

    - mile widziane doświadczenie w branży finansowej

    - gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku

    - umiejętności analityczne

    - bardzo dobre umiejętności organizacyjne

    - umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    - pracę w dużej stabilnej firmie o globalnym zasiegu

    - atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania (Andersia Tower, Malta House)

    - bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Programy: Benefit, Multisport)

    - stabilne warunki zatrudnienia

    - imprezy integracyjne

    - siłownie w biurze

    - przyjazne i wspierające środowisko pracy

    - udział w międzynarodowych projektach