Rekrutacja

Sekretarka

  • Praca
    Sekretarka
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 225-2017
    Wymagania:

    Sekretarka

    o firmie:

    Biowatt S.A. jest polskim przedsiębiorcą działającym w Polsce na rynku energii odnawialnej i energetyki od 2010 roku. Biowat S.A. oferuje usługi projektowania, dostawy technologii produkcji biogazu oraz budowy, rozbudowy, modernizacji biogazowni dla Klientów na terenie Polski. Biowatt S.a. tworzy zespół doświadczonych inżynierów. Posiadamy wiele zrealizowanych projektów i inwestycji w zakresie biogazu, kogeneracji i energetyki.

    Obecnie poszukujemy do biura  w Poznaniu osoby na stanowisku "Sekretarka/ Office Manager"

    Wymagania:

    - wykształcenie kierunkowe

    - wysoka kultura osobista

    - samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

    - kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność

    - dyspozycyjność, inicjatywa, zaangażowanie

    - znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

    - umiejętność obsługi komputera  (Word, Excel, Power Point, Outlook)

    - doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

    Obowiązki:

    - obsługa biura

    - obsługa korespondencji i obiegu dokumentów

    - współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

    - rozliczanie spraw pracowniczych

    - organizacja spraw pracowniczych

    - organizacja podróży służbowych i wydarzeń firmowych

    - działania pomocnicze z obszaru HR

    - wsparcie bieżących procesów w firmie oraz współpraca z pozostałymi działaniami firmy

    - koordynacja działań marketingowych i PR firmy

    Oferujemy:

    - ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

    - samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

    - konkurencyjne wynagrodzenie

    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    - możliwość rozwoju zawodowego

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@biowatt.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 61-855-35-90