Rekrutacja

Przedstawiciel ds. pozyskiwania gruntów

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 262-2018
    Wymagania:

    R.Power jest liderem fotowoltaiki w Polsce z 20% udziałem rynkowym. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych, ich budowie, obsłudze oraz zarządzeniu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    - Kontakt z właścicielami gruntów, zainteresowanymi dzierżawą pod budowę elektrowni słonecznej, którzy zgłosili się do RPOWER

    - Wyszukiwanie działek pod projekty elektrowni słonecznych

    - Negocjacje i zawieranie umów dzierżawy z właścicielami nieruchomości

    - Wykonywanie wizji lokalnych działek pod dzierżawę

    Wymagania/Oczekiwania:

    - Student 4-5 roku

    - Prawo jazdy i własny samochód

    - Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne

    - Gotowość do pracy w terenie

    - Możliwość wykonywania zadań w niepełnym wymiarze

    Wynagrodzenie:

    Wynagrodzenie miesięczne składać się będzie z dwóch następujących elementów:

    - Wynagrodzenie stałe - 2000 PLN - wypłacane pod warunkiem zawarcia przynajmniej 3 umów dzierżawy w miesiącu

    - Wynagrodzenie prowizyjne - 1000 PLN lub 2000 PLN - należne od każdej zawartej umowy dzierżawy nieruchomości o powierzchni pow. 2 ha

    Dodatkowo oferujemy:

    - Doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie - czołowym podmiocie w branży solarnej w Polsce

    - Szkolenie merytoryczne z zakresu fotowoltaiki (aspekty prawne i techniczne inwestycji w farmy fotowoltaiczne)

    Chętnych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres praca@rpower.pl, w tytule STUDENT - Przedstawiciel ds. pozyskiwania gruntów.

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz,883)

    E-mail kontaktowy: praca@rpower.pl