Rekrutacja

Programista Systemu ERP

    Pracodawca: , Grodzisk Wielkopolski
    Numer oferty: 148-2017
    Wymagania:

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Programista systemu ERP

    Zadania na stanowisku:

    - administrowanie i rozwój systemu ERP i aplikacji powiązanych, wprowadzanie zmian do systemu ERP i aplikacji powiązanych.

    - współpraca z użytkownikami systemu ERP oraz dostawcą systemu w celu rozwoju i usprawniania aplikacji

    - zarządzanie obsługą incydentów i problemów oraz rozszerzanie baz wiedzy w zakresie stosowanych metod ich rozwiązywania

    - wdrażanie nowych modułów, prowadzenie szkoleń dla pracowników obsługujących system,

    - bieżące wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów w funkcjonowaniu systemu.

    Wymagania:

    - wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, kierunki: informatyka, matematyka, logistyka, ekonomia lub pokrewne

    - znajomość systemów klasy ERP oraz doświadczenie zawodowe w zakresie wdrożeń systemów informatycznych wspomagających zarządzania w obszarze logistyki

    - bardzo dobra znajomość bazy danych/języka PROGRESS 4 GL - minimum rok doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w Progress 4 GL

    - umiejętność programowania w języku PHP oraz C#

    - praca w siedzibie formy : Grodzisk Wielkopolski

    - znajomość języków programowania drukarek, kodów kreskowych ZPL< EPL, GPL et,.

    - umiejętnośc tworzenia i modyfikowania dokumentacji technicznej,

    - dobra znajomość języka niemieckiego - będzie dodatkowym atutem

    - znajomość podstawowych procesów biznesowych (produkcja, magazynowanie, planowanie i/lub finanse)

    - umiejętność sprawnej identyfikacji i rozwiązywania problemów informatycznych

    - samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

    - umiejętność szybkiego zdobywania nowej wiedzy i dzielenia się wiedzą z innymi.

    Oferujemy:

    - ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych

    - warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji

    - atrakcyjne wynagrodzenia

    - możliwośc intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@groclin.com
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 61-628-7283