Rekrutacja

Programista .NET

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 186-2017
    Wymagania:

    Zakres obowiązków:

    - projektowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów

    - implementacja zaprojektowanych rozwiązań

    - udział w projektach lub ich porwadzenie

    - optymalizacja projektu technicznego rozwiązania

    - tworzenia dokumentacji

    - przeprowadzenia testów

    Oczekiwania:

    - wykształcenie wyższe wyższe informatyczne

    - doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę .NET z wykorzystaniem C#

    - znajomość koncepcji MVC oraz wzorców architektonicznych

    - znajomość Visual Studio w wersji minimum 2013

    - umiejętność wykonywania analiz, projektowania i rozwoju aplikacji zorientowanych obiektowo

    - dobra znajomość baz danych MS SQL

    - tworzenie złożonych zapytań MS SQL

    Osobie, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji, oferujemy:

    - pracę w solidnej, renomowanej firmie

    - wsparcie w rozwoju zawodowym i rozwój kompetencji w branży finansowej

    - przyjazną i kulturę organizacyjną opartą na szacunku, współpracy i zaangażowaniu

    - biuro zlokalizowane jest w centrum Poznania

     - atrakcyjny system premiowania

    - zróżnicowany pakiet benefitów: opieka medyczna, dodatek za niepalenie, premia wypoczynkowa, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce w biurze

    - sympatyczną atmosferę w pracy i po pracy: wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne

    E-mail kontaktowy: rekrutacja.arka@bzwbk.pl