Rekrutacja

Praktykant/ka w Kancelarii Prawnej z językiem niemieckim

  • Praktyki
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 175-2017
    Wymagania:

    Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    - wsparcie pracowników merytorycznych kancelarii w realizacji zadań

    - pomoc przy sporządzaniu projektów umów

    - wyszukiwanie orzecznictwa sądowego i interpretacji

    - sporządzanie projektów korespondencji w języku niemieckim

    - inne prace zlecone przez kierownika zespołu

    - prace zlecone przez kierownika zespołu

    Poszukiwane kompetencje

    - III, V rok studiów preferowane kierunki: prawo, ekonomia

    - dobra znajomość języka niemieckiego

    - ogólna znajomość prawa

    - umiejętność pracy w zespole

    - dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

    Oferujemy:

    - wynagrodzenie

    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia

    - elastyczne godziny odbywania praktyk

    - dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

    - miłą atmosferę w pracy

    E-mail kontaktowy: katarzyna.gryglewicz@roedl.pro
    Osoba kontaktowa: Katarzyna Gryglewicz