Rekrutacja

Praktykant/-ka

 • Praktyki
  Praktykant/-ka
  Pracodawca: , Poznań
  Termin składania dokumentów: 2017-09-14
  Numer oferty: 203-2017
  Wymagania:

  ogłoszenie w sprawie praktyk studenckich

  Kancelaria Prawnicza Głowacki i Wspólnicy sp. k. z siedzibą z Poznaniu poszukuje studentów IV i V roku studiów prawniczych, którzy są zainteresowani podjęciem stałej, odpłatnej współpracy z Kancelarią w wymiarze 2-3 dni w tygodniu.

  Kandydaci w pierwszej kolejności odbywają praktyki, w trakcie których zapoznają się z organizacją pracy w Kancelarii oraz zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne,  w szczególności poprzez sporządzanie pism sądowniczych i pozasądowych, umów, wniosków, oraz wykonywania analiz prawnych. Celem praktyk jest sprawdzenie kandydata i przygotowanie go do samodzielnej pracy w zespole Kancelarii. Praktyki są nieodpłatne, a okres ich trwania zależy od zaangażowania, rozwoju i umiejętności kandydata - około jednego miesiąca. Osobom spełniającym wymagania Kancelarii w okresie praktyki proponujemy możliwości stałej, odpłatnej współpracy.

  Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze podmiotów gospodarczych, ze szczególnym, uwzględnieniem obszarów: infrastruktura, własność intelektualna oraz rynki kapitałowe. Współpraca z Kancelarią daje kandydatom możliwość uczestnictwa w dużych, interesujących projektach.

  Od kandydatów wymagamy:

  - dobrej znajomości materialnego prawa cywilnego

  - dyspozycyjność w wymiarze 2-3 dni w tygodniu

  - zaangażowania, sumienności, rzetelności

  - umiejętności organizowania czasu pracy

  Dodatkowymi atutami będą w szczególności:

  - umiejętności praktyczne wyniesione z dotychczas odbytych praktyk

  - znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii prawniczej

  - znajomość prawa handlowego oraz prawa procesowego cywilnego

   

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych i dopiskiem w temacie maila "Praktyki w Kancelarii".

  Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię jedynie w celu rekrutacyjnym. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

  E-mail kontaktowy: rekrutacja@wglex.pl
  Osoba kontaktowa:
  Telefon: 61-221-74-51
nt logo wagr logo wwa logo ODN Mieszko logo gotowe icbs pce cme logo mieszko mumula radio wyspa domsportowca justspeak lech biznes logo nowe3

Bądź bliżej spraw Uczelni