Rekrutacja

Pracownik Sekretariatu

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 208-2017
    Wymagania:

    Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Gryska od ponad 20 lat kancelaria specjalizuje się obsłudze przedsiębiorców zajmujących się spedycją, transportem krajowym i międzynarodowym (drogowym, morskim i kolejowym) a także windykacją należności.

    aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    PRACOWNIK SEKRETARIATU

    MIEJSCE PRACY: POZNAŃ, WYMIAR - CAŁY ETAT

    WYMAGANIA:

    - student/-ka prawa, administracji, lub zarządzania

    - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    - umiejętność redagowania pism, kontaktu z sądami i instytucjami

    - umiejętności pracy samodzielnej i w zespole

    Obowiązki:

    - bieżąca obsługa sekretariatu

    - przygotowywanie projektów pism procesowych

    - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

    - przygotowywanie raportów i zestawień

    - bieżące kontakty z klientami

    - ścisła współpraca z prawnikami

    Oferujemy:

    - możliwości zdobycia cennego doświadczenia

    - pracę w młodym zespole

    - atrakcyjne warunki zatrudnienia

    - długofalowa współpracę po okresie próbnym

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@gryska.pl