Rekrutacja

Pracownik biurowy - Poznań

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 359-2018
    Wymagania:

    Oferujemy;
    - umowa zlecenie,
    - stawka godzinowa 13,70 zł/h,brutto plus premie,

    - praca Pon - Pt., w godz. 8-16 lub 9-17,
    - praca w młodym zespole i w miłej atmosferze,

    Wymagamy;
    - osoba pełnoletnia,
    - umiejętność obsługi komputera oraz programów Ms Office,
    - status osoby uczącej się, która nie ukończyła 26 roku życia -
    warunek konieczny,
    - sumienność i zaangażowanie,

    Ogólny zakres obowiązków;
    - proste prace administracyjno – biurowe,
    - uzupełnianie zestawień,
    - kontakt z firmami kurierskimi,
    - przygotowywanie do wysyłki prezentów dla klientów,
    - bieżąca współpraca z innymi działami firmy,

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji oferty na adres mailowy mbppoznan@ohp.pl lub kontakt osobisty - Pon - Pt, w godz. 8.00 - 15.00 na ul. 28 Czerwca 1956 r., nr 211,pokój numer 101.

    E-mail kontaktowy: mbppoznan@ohp.pl