Rekrutacja

Położna/ Pielęgniarka

    Pracodawca: , Gruszczyn
    Numer oferty: 169-2017
    Wymagania:

    Tygryski

    Żłobek i Przedszkole

    poszukuje POŁOŻNEJ/PIELĘGNIARKI

    do pracy w grupie żłobkowej

    Obowiązki:

    - pomoc pozostałym członkom personelu w opiece nad dziećmi do lat 3

    - obserwacja dzieci pod kątem rozwojowym

    - rozpoznawanie objawów chorób i niedyspozycji

    Wymagania:

    - wykształcenie kierunkowe

    - umiejętność radzenia sobie z dziećmi

    - odpowiedzialność i motywacja do pracy

    - zaangażowanie i chęć rozwoju osobistego

    Oferujemy:

    - stałe zatrudnienie

    - pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

    - zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy z dziećmi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

    E-mail kontaktowy: zapisy@zlobektygryski.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 881-088-250