Rekrutacja

Opiekunka w żłobku

    Pracodawca: , Zalasewo
    Numer oferty: 205-2017
    Wymagania:

    Wymagania:

    - student pedagogiki, opeikunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej, pedagog wychowawczo-opiekuńczy

    - lub kurs: opiekuna w żłobku

    Mile widziane:

    -kreatywność

    - uśmiech na twarzy

    - książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Obowiązki:

    - zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej

    - zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa podczas pobytu w żłobu

    - podawanie dzieciom posiłków i wykonywanie drobnych prac porządkowych

    Oferujemy:

    - umowa o pracę

    - atrakcyjne wynagrodzenie

    - praca w miłym zespole

    PRACA OD ZARAZ!!!

    E-mail kontaktowy: kornelia.kaik@o2.pl
    Osoba kontaktowa: Kornelia Kaik