Rekrutacja

Opiekun

  • Praca
    Opiekun
    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 202-2017
    Wymagania:

    Wymagania:

    - student pedagogiki

    - nauczyciel wychowania przedszkolnego lub edukacji wczesnoszkolnej

    - pedagog wychowawczo opiekuńczy, położna lub pielęgniarka

    - ukończony kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym - ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

    Obowiązki:

    - sprawowanie opieki nad dziećmi

    - prowadzenie zajęć dla dzieci uwzględniając ich indywidualne potrzeby edukacyjne

    - zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i dbanie o ich higienę podczas pobytu w żłobku

    - podawanie dzieciom posiłków i wykonywanie drobnych prac porządkowych

    Oferujemy:

    - pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem opiekunów dziecięcych

    - pomoc w zdobywaniu doświadczenia w pracy z małymi dziećmi

    Miejsce pracy: Poznań Grunwald - ul. Jawornicka

    E-mail kontaktowy: angela9113@wp.pl
    Osoba kontaktowa: Angelika