Rekrutacja

Młodszy Specjalista SEO, Dział SEO

    Pracodawca: ,
    Numer oferty: 256-2018
    Wymagania:

    Artefakt to wrocławska agencja SEO/SEM. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach marketingu internetowego: pozycjonowaniu stron www, kampaniach AdWords, marketingu w mediach społecznościowych i analityce webowej.

    Oferta pracy na stanowisko:

    Obowiązki:

    - wsparcie pozostałych specjalistów SEO,

    - przeprowadzanie audytów SEO,

    - opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych dla stron www klientów,

    - budowa profilów linków zwrotnych dla wskazanych domen,

    - analizowanie danych z różnych źródeł (Google Analytics, Search Console, Majestic, Ahrefs i inne),

    - przeprowadzanie analiz słów kluczowych.

    Wymagania:

    - zainteresowania w obszarze e-marketingu, SEO/SEM,

    - wykształcenie wyższe (także studenci 5. roku),

    - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

    - odpowiedzialność i samodzielność,

    - dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    - pracę w super atmosferze,

    - mnóstwo szkoleń,

    - stabilną umowę o pracę,

    - benefity: kartę Multisport, Enel-Med, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne.

    Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na naszej stronie lub poprzez e-mail: cv@artefakt.pl

    E-mail kontaktowy: cv@artefakt.pl