Rekrutacja

Młodszy specjalista ds. administracyjnych

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 271-2018
    Wymagania:

    (umowa o pracę)
    Miejsce pracy: Poznań, Junikowo
    Region: wielkopolskie
    Firma szkoleniowo-doradcza w Poznaniu

    Główne zadania realizowane na stanowisku:
    § Rozliczanie dotacji ze środków publicznych,
    § Kontakt z instytucjami publicznymi i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,
    § Przygotowywanie umów cywilnoprawnych dla zleceniobiorców,
    § Kontakt z partnerami prowadzącymi punkty dziennej opieki, żłobki i przedszkola,
    § Współpraca z innymi działami w zakresie rekrutacji pracowników na wakujące stanowiska (redagowanie i zamieszczanie ofert pracy, współuczestnictwo w procesie rekrutacji).
    § Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników (teczki osobowe),
    § Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników,
    § Sporządzanie wymaganych przepisami dokumentów (raporty, wnioski, podania),

    Wymagania:
    § Wykształcenie wyższe,
    § Mile widziani studenci studiów niestacjonarnych II stopnia na kierunkach „Zarządzanie zasobami ludzkimi” itp.
    § Biegle posługiwanie się programami Word i Excel,
    § Mile widziana znajomość Ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3,
    § Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność i nastawienie na współpracę.

    Oferujemy:
    § Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    § Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
    § Przyjazną atmosferę w pracy.

    Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji: klaudia.smialek@igd.poznan.pl

    IGD Consulting Sp. z o.o.

    ul. Kaczeńcowa 38

    60-175 Poznań

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonych procesów rekrutacyjnych, w tym również w przyszłości (Ustawa z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz.U. 2015 poz. 2135)."
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    E-mail kontaktowy: klaudia.smialek@igd.poznan.pl
    Osoba kontaktowa: Klaudia Śmiałek
    Telefon: 661 188 169