Rekrutacja

Młodszy Asystent Biura Zarządu

    Pracodawca: , Poznań
    Numer oferty: 210-2017
    Wymagania:

    W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    - zapewnienie wsparcia w zakresie obsługi administracyjnej i organizacyjnej Zarządu

    - organizacyjne i administracyjne wsparcie Zarządu w zakresie obsługi dokumentów i komunikacji wewnętrznej z poszczególnymi działami

    - wsparcie Kierownictwa w obszarze przygotowań, realizacji i wdrażania projektów

    - zarządzanie kalendarzem spotkań oraz rezerwacji sal konferencyjnych

    - organizacja telekonferencji i wideokonferencji

    - koordynacja spotka \ń biznesowych i podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli, przejazdów)

    - bieżąca współpraca w zakresie kontaktów z Centralą Grupy w Niemczech

    - przygotowanie prezentacji na potrzeby Zarządu

    - protokołowanie podczas spotkań

    - tłumaczenia

    Wymagania:

    - wykształcenie co najmniej średnie

    - znajomość j. angielskiego/ niemieckiego na poziomie B2

    - znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

    - podstawowa znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza PowerPoint, Outlook)

    - bardzo dobra organizacja pracy własnej

    - komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie jak i w pracy samodzielnej

    - myślenie analityczne i wielozadaniowość

    - elastyczność i optymizm

    Oferujemy:

    - stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej

    - możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,

    - przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole

    - pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych)

    Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@lisner.com.pl i dołącz do naszego grona!

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    E-mail kontaktowy: Katarzyna.giera@lisner.com.pl
    Osoba kontaktowa: Katarzyna Giera