Rekrutacja

kosmetyczka/kosmetolog

    Pracodawca: , Skórzewo k/Poznania
    Numer oferty: 188-2017
    Wymagania:

    Soul&Body&Spa w Skórzewie k/Poznania zatrudni kosmetyczkę/ kosmetologa

    Zakres obowiązków:

    - wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej oraz SPA

    - wykonywanie zabiegów manicure i pedicure

    - udzielanie porad z zakresu kosmetyki

    - sprzedaż produktów kosmetycznych

    - obsługa recepcji

    - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w salonie

    Wymagania:

    - wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetologii

    - dobra znajomość preparatów kosmetycznych oraz urządzeń kosmetycznych

    - umiejętność wykonywania zabiegów SPA

    - umiejętność samodzielnej organizacji pracy

    - dyspozycyjność

    - komunikatywność, otwartość

    - wysoka kultura osobista

    - umiejętności sprzedażowe

    - wykazywanie postawy otwartej na klienta

    Oferujemy:

    - możliwość rozwoju zawodowego

    - przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, w dynamicznym zespole

    - dużą samodzielność działania

    - stabilne warunki zatrudnienia

    - możliwość dodatkowego kształcenia w postaci odbywania kursów branżowych

    E-mail kontaktowy: spaskorzewo@gmail.com