Rekrutacja

Kosmetyczka, Kosmetolog

    Pracodawca: , Pobiedziska
    Numer oferty: 157-2017
    Wymagania:

    Studio Harmonia

    miejsce pracy: Pobiedziska

    Obowiązki:

    - wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało

    - wykonywanie manicure i pedicure

    - mile widziany kurs przedłużania rzęs

    - doradztwo i sprzedaż kosmetyków

    - dbałość o zachowanie standardów sanitarnych w miejscu pracy

    - mile widziana umiejętność wykonywania masaży relaksacyjnych

    Od kandydatów oczekujemy:

    - doświadczenia w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych oraz manicure i pedicure

    - wykształcenia kierunkowego w trakcie

    - sumienności

    Oferujemy:

    - umowę o pracę po okresie próbnym

    - motywujące wynagrodzenie

    - możliwości rozwoju zawodowego

    E-mail kontaktowy: harmonia.pobiedziska@gmail.com