Rekrutacja

Kosmetolog

  • Praca
    Kosmetolog
    Pracodawca: , Poznań - Smochowice
    Numer oferty: 153-2017
    Wymagania:

    Instytut Aspazja to lider branży usług estetycznych w Wielkopolsce. Od ponad 10 lat świadczymy profesjonalne usługi pracując na najlepszym sprzęcie dostępnym w Europie. Zabiegi wykonujemy m.in. na markach Dermalogica, KLAPP, Obagi. Aspazja to doświadczony zespół Specjalistów: kosmetologów, lekarzy i dietetyków. Słyszymy i rozumiemy potrzeby naszych klientów. Indywidualnie dobrane zabiegi sprawiają, że czują oni zauważalną różnicę. Więcej o nas: www.aspazja.pl

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

    Kosmetolog

    miejsce pracy: wielkopolskie

    Poznań - Smochowice

    Opis stanowiska:

    - wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało

    - profesjonalna obsługa klienta

    Wymagania:

    - doświadczenie na stanowisku kosmetycznym lub odbyta praktyka

    - wykształcenie wyższe kosmetyczne lub w trakcie studiów

    - gotowość do pracy zmianowej (poniedziałek - sobota w godz. 8:00-22:00)

    - umiejętność pracy w zespole

    - umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne

    - orientacja na klienta

    - entuzjazm i dynamika w działaniu

    Oferujemy:

    - zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

    - dobre warunki płacowe adekwatne do zaangażowania

    - pracę na najlepszych sprzętach dostępnych na rynku oraz renomowanych kosmetykach

    - bezpieczeństwo i higienę pracy

    - Pracę w środowisku ambitnych ludzi

    - możliwość rozwoju zawodowego

    E-mail kontaktowy: rekrutacja@aspazja.pl
    Osoba kontaktowa: Anna Trzeciak