Rekrutacja

Komendant Hufca Pracy w Wolsztynie

    Pracodawca: , Wolsztyn
    Numer oferty: 247-2018
    Wymagania:

    Wielkopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Poznaniu

    ogłasza

    nabór kandydatów na wolne stanowisko

    w Hufcu Pracy w Wolsztynie

    Stanowisko: Komendant Hufca Pracy w Wolsztynie

    Wymiar etatu: pełny etat

    Miejsce wykonywania pracy: Wolsztyn, ul. Dworcowa 7

    Wymagania niezbędne:

    - wyższe magisterskie z kwalifikacjami pedagogicznymi,

    - min. 6 letni staż pracy,

    - umiejętność pracy z młodzieżą,

    - znajomość podstaw prawa oświatowego,

    - umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,

    - bardzo dobra organizacja pracy,

    - kreatywność,

    - odpowiednia postawa etyczna,

    - bardzo dobra znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, poczty elektronicznej i Internetu,

    - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

    Zakres obowiązków, m.in.:

    - kierowanie działalnością Hufca,

    - organizowanie i nadzorowanie funkcjonowania wszystkich form działalności i komórek organizacyjnych Hufca, w tym kształcenia, szkolenia i przygotowania zawodowego zgodnego z potrzebami rynku pracy oraz opieki i wychowania uczestników,

    - prowadzenie grupy wychowawczej, sprawowanie opieki nad uczestnikami OHP oraz stwarzanie warunków dla ich harmonijnego rozwoju psychofizycznego,

    - reprezentowanie Hufca na zewnątrz,

    - współpraca ze środowiskiem lokalnym.

    Wymagane dokumenty:

    - życiorys,

    - list motywacyjny,

    - oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz niekaralności za przestępstwa umyślne,

    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

    - kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,

    - kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu).

    Prosimy o przesyłanie ofert na adres:

    Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP

    61-485 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 211

    osobiście w Sekretariacie Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP

    lub na adres: ofertypoznan@ohp.pl

    z podaniem w ofercie nr 84/17

    Aplikacje należy składać do dnia 29.01.2018

    Dodatkowe informacje:

    Do składania ofert zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

    Aplikacje otrzymane po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane.

    Kontaktować będziemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel 61 831 24 79

    Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie WWK OHP w Poznaniu.

    Adam Pękarski

    p.o. Wojewódzki Komendant WWK OHP w Poznaniu

    E-mail kontaktowy: ofertypoznan@ohp.pl
    Osoba kontaktowa:
    Telefon: 61 831 24 79