Rekrutacja

Instruktor Fitness/ Jogi

  • Staz
    Pracodawca: , Środa Wielkopolska
    Numer oferty: 402-2018
    Wymagania:

    Kogo szukamy ?

    Zatrudnię Instruktora zajęć Fitness lub Instruktora Jogi na płatny staż, z dalszym zatrudnieniem w Środzie Wlkp.

    Obowiązki: prowadzenie zajęć grupowych (dynamiczne zajęcia, body&mind), treningów personalnych, obsługa recepcji.

    Wymagania: potwierdzone dokumentami uprawnienia instruktorskie, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, kreatywność, odpowiedzialność.

    Co oferujemy:

    Umowę o pracę, na początek miesięczne wynagrodzenie 2300 zł brutto

    Pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

    Informacje dodatkowe:

    Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV: centrumzdrowegoczlowieka@post.pl

    Mile widziane osoby ze statusem studenta studiów zaocznych.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

    Kontakt:

    Alicja Banaś tel. 513 173 842