Rekrutacja

Fizjoterapeuta

    Pracodawca: , Frankfurt
    Numer oferty: 383-2018
    Wymagania:

    Job-Agenten Anna Schimizek poszukuje kandydatów na stanowisko Fizjoterapeuta.

    Centrum Fizjoterapeutyczne we Frankfurcie, 400 m2 na dwóch pietrach, szerokie spektrum rehabilitacyjne.

    Wynagrodzenie: od 2200 Euro brutto

    Zakres obowiązków: rehabilitacja pacjentów ortop., neurolog., pediatr. i innych

    Wymiar etatu: pełny etat ( do 40 godz.), niemiecka umowa o pracę, indywidualne godziny pracy, od 20-60 minut na rehabilitacje

    Zakwaterowanie: pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokum

    Możliwości rozwojowe: dofinansowanie/pełne objęcie kosztów MT, Bobath, MLD itd.

    Możliwość pracy w domach opieki, szkołach, w przychodniach

    Poznaj tego pracodawcę podczas niezobowiązującego dnia próbnego

    Kontakt:

    Tel. 505 123 391