Rekrutacja

Fizjoterapeuta

    Pracodawca: , Darmstadt
    Numer oferty: 374-2018
    Wymagania:

    Centrum fizjoterapeutyczne w Darmstadt poszukuje osób na stanowisko - fizjoterapeuta

    Wynagrodzenie:

    2000-3000 Euro brutto

    Zakres obowiązków:

    rehabilitacja pacjentów chirurgicznych , ortopedycznych oraz neurologicznych

    Wymiar etatu:

    pełny etat (od 38- 40 godzin tygodniowo ), niemiecka umowa o prace

    Zakwaterowanie:

    pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokum

    Możliwości rozwojowe:

    pełne objęcie kosztów MT, Bobath, MLD itd.

    Ilość miejsc pracy:

    2

    Wyposażenie:

    duża, nowoczesna przychodnia z najnowszym sprzętem

    Gwarancja:

    łagodne oraz fachowe wprowadzenie w zakres obowiązków