Rekrutacja

Fizjoterapeuta

    Pracodawca: , Ustka
    Numer oferty: 311-2018
    Wymagania:

    Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Przylesie"

    zatrudni fizjoterapeutkę/tę
    Miejsce pracy: Ustka

    Opis stanowiska:
    -wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych tj.: elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, kąpiel wirowa, lampa sollux, fala uderzeniowa, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, inhalacje, okłady borowinowe, kinezyterapia.
    -nadzór nad praktykantami

    Wymagania:
     wykształcenie wyższe, preferowane magisterskie
     pasja do pracy w zawodzie fizjoterapeuty
     umiejętność pracy w zespole
     wysoka kultura osobista

    Oferujemy:
     atrakcyjne wynagrodzenie
     pracę w miłym zespole
     zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową biuro.kadry.2016@wp.pl lub kontakt telefoniczny telefon 59 848-57-70, 668-173-990
    Informujemy, że Administratorem danych jest Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny w Ustce . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.